$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Spor dolu günler bizi bekliyor

“Hareket sen istersen başlar. Koşacağız, yürüyeceğiz, eğleneceğiz…”

Spor dolu günler bizi bekliyor
  • 16.09.2020
  • 715 kez okundu
Reklam

Giresun’da Avrupa Spor Haftası kapsamında 23-30 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinlikler organize edileceği açıklandı.

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

“Gençlik ve Spor Bakanlığı Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde Türkiye’nin 81 ilinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Avrupa Spor Haftası, 23-30 Eylül 2020 tarihleri arasında çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini arttıran önemli bir projedir.

COVID-19 kapsamında alınan sıkı önlemler çerçevesinde gerçekleştirilen BeActive Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlıklı Yaşam etkinlikleriyle bu yıl da tedbiri elden bırakmadan sağlıklı ve hareketli kalarak birbirinden eğlenceli spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturucu çeşitli etkinliklerle hep birlikte olacağız.

Avrupa Spor Haftası kapsamında İlimizde, 23 Eylül 2020 Çarşamba günü Saat:10.30’da 19 Eylül Spor Salonu önünden başlayarak Valilik önünde sona erecek olan Avrupa Spor Haftası Açılış Yürüyüşü düzenlenecektir. Program Valilik önünde yapılacak olan badminton, masa tenisi ve bisiklet gösterileri ile son bulacaktır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%