$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

SP TÜM İLÇELERDE ADAY GÖSTERECEK

Saadet Partisi’nde bazı ilçe belediye başkan adayları açıklandı. Saadet Partisi 31 Mart yerel seçimleri için Alucra’da İsmail Derbeder, Çamoluk’ta Hüseyin Akarçeşme, Doğankent’te Mehmet Kamacı, Güce’de Osman Aydın, Keşap’ta Korkmaz Büyükaydın’ı belediye başkan adayı gösterdi.

SP TÜM İLÇELERDE ADAY GÖSTERECEK
  • 28.01.2019
  • 505 kez okundu
Reklam

İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, yerel seçimler için Giresun’un tüm ilçe ve beldelerinde aday göstereceklerini bunun için çalışmalarına devam ettiklerini belirterek; “Milli Görüş belediyeciliği ile Giresun’unumuzun en küçük beldesini dahi yönetebilmek adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 5 ilçede Belediye Başkan adaylarımızı belirledik.

Alucra İsmail Derbeder, Çamoluk Hüseyin Akarçeşme, Doğankent Mehmet Kamacı, Güce Osman Aydın, Keşap Korkmaz Büyükaydın. Belediye Başkan adaylarımız, yeni kampanya programımız doğrultusunda hemen çalışmalara başlamışlardır. Bundan sonra da çalışmalarını hızlandıracaklardır. Diğer ilçelerimizde aday belirleme çalışmalarımız devam etmekte olup, en kısa zamanda açıklama yapılacaktır. 31 Mart yerel seçimlerinin Giresun’umuzda ve Tüm Türkiye’de barış, huzur ve adaletli bir ortamda geçmesini temenni ediyorum. dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ