$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi startını muhteşem bir etkinlikle veren Keşap Belediye Başkanı ve Keşap AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Emür ilçe halkının sorunları ile taleplerini dinlemeye devam etti.

SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİ
  • 16.02.2019
  • 648 kez okundu
Reklam

Başkan Emür, son olarak belediye nikah salonunda Keşaplı balıkçılarla biraraya geldi.

Emür, Keşap halkının kendilerine verdiği desteğin hizmet olarak yine kendilerine döndüğünü söyledi. Toplumun her kesimine olduğu gibi balıkçı esnaflarının da her zaman yanlarında olduklarına vurgu yapan Emür, merkez balıkçı barınağının şartlarının daha iyi olması için ilgili kurumlar neslinde ciddi girişimlerinin olduğunu aktardı.

Belediye olarak imkanlar ölçüsünde balıkçılara her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerinin altını çizen Emür,”İlçemizde bulunan balıkçı esnaflarımızla bir araya gelerek gerek sorunları gerekse bizden istedikleri istek ve önerilerini dinleyerek istişare gerçekleştirdik. Koşulların iyileştirilmesi için hep birlikte çözüm önerileri geliştirdik. Bizler belediyemizin imkanları ölçüsünde sizlerin ve diğer esnaflarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Mehmet Emür, “Bir Sevdadır Keşap” anlayışıyla Keşap’ta gönül belediyeciliği en iyi şekilde ortaya koymaya devam ediyor. Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmama gayretinde olan Emür, son olarak Loca apartmanı sakinlerine konuk oldu, kendilerinin hayır dualarını aldı. Başkan Emür”Tevazuyla, “Samimiyetle Loca apartmanında komşularımızla buluştuk. İnşallah gayreti de hep birlikte başaracağız. Hizmet aşkı ile çıktığımız bu yolda, çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz ve dinleyeceğiz. Çünkü gönüller yapmaya geliyoruz. Vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ