$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

SÖNMEZ CADDESİ YENİ YÜZÜNE KAVUŞUYOR

Giresun Belediyesi daha iyi ve yaşanabilir bir Giresun için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

SÖNMEZ CADDESİ YENİ YÜZÜNE KAVUŞUYOR
  • 11.03.2019
  • 328 kez okundu
Reklam

Belediye tarafından şehir genelinde her gün farklı alanlarda yeni çalışmalar yapılıyor. Kent sakinlerine daha iyi ve kaliteli hizmet üretebilmek için çalışmalarına 24 saat devam eden Giresun Belediyesi alt yapı, üst yapı, park, çevre temizlikleri ve birçok farklı alanlarda hizmet üretmeye devam ediyor.

Giresun Belediyesi son olarak Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesi için hazırlanan proje hayata geçiriliyor. Cadde üzerinde ki mevcut kaldırımların yenileme çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar belirli program dâhilinde devam ediyor.

Bölgede yapılan çalışmalar hakkında bazı bilgiler veren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri şunları söyledi; “Daha iyi ve yaşanabilir bir Giresun için çalışıyoruz. Belirli program dâhilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesi üzerinde bulunan kaldırımların yenilenmesi için çalışmalara başladık. Çalışmalar kapsamında ilk etapta mevcut kaldırımların söküm işlemleri yapıldı. Alt zemin düzenlemesinin ardından bordür taşlarının yerleştirilmesine başlandı. Yürüyüş yolu, bisiklet yolu, engelli yolu olarak düzenlediğimiz yol boyunca aydınlatma ve oturma gurupları yapılacak. Kısa sürede tamamlanması planlanan çalışmaların ardından Sönmez Caddesi yenilenen hali ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ