$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

SOĞUKPINAR’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ

SOĞUKPINAR’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ
  • 22.04.2019
  • 985 kez okundu
Reklam

31 Mart 2019 Pazar günü yapılmış olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri Sonucunda oluşan yeni yönetim için devir teslim töreni düzenlendi. Belediye hizmet binasında yapılan devir teslim töreninde eski Başkan Özcan Özdemir, göreve yeni seçilmiş olan Başkan Mustafa Eyice’ye devretti.

Belediye Meclis üyeleri ve birçok vatandaşın katılmış olduğu devir töreninde konuşan Özdemir;10 yıllık süre zarfında ayrım yapmadan hizmet yapmaya çalıştıklarını belirterek katılımcılardan ve yeni yönetimden helallik istedi.

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Mustafa Eyice; “10 yıl boyunca belediye başkanlığı yapmış olan Özcan Özdemir ve yönetimine teşekkür ederek, Beldemize hizmet etmiş olan Belediye başkanlarımızın desteğini almaya çalışacağız” dedi. Programın sonunda Belde Merkez Camii İmam Hatibi Kasım Ay’ın yaptığı duanın ardından ikramlarla sona erdi.

Belediyede daha önce görev almış ve yeni seçilmiş meclis üyeleriyle toplantı yapıldı. Belediye Başkanı ve Meclis üyelerinin isimleri ise şu şekilde belirlendi.

Belediye Başkanı Mustafa Eyice, Kontenjan Kadem Sarıkaya, Hayrettin Kümbül, Salih Kümbül, Yakup Sarıkaya, İbrahim Yılmaz, Mustafa Yılmaz, İbrahim Eyice, Baykal Geçal, İzzet Karaman’dan oluştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ