$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

SİMİN Tekstil Çorap Fabrikası’nda örnek çalışmalar

Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüse karşı ülkemizde Devletin aldığı tedbirlerin yanı sıra Giresun 2. OSB’de faaliyet gösteren SİMİN Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nde, şirket bünyesinde herkese örnek olması gereken çalışmalar yapıldı.

SİMİN Tekstil Çorap Fabrikası’nda örnek çalışmalar
  • 18.03.2020
  • 1.383 kez okundu
Reklam

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde kısa bir süre önce hizmete açılan SİMİN Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kısa sürede ilimize ve bölgemize çok önemli bir istihdam kapısı açtı. Şuan itibariyle 80 kişinin istihdam edildiği SİMİN Tekstil ve Çorap Fabrikası’nda ilerleyen süreçte en az 500 kişiye istihdam sağlanmasının hedeflendiği açıklandı. Bir yandan fabrikadaki çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü bildirilirken, diğer taraftan da koronavirüs salgınına karşı fabrikada bütün önlemlerin en üst seviyede uygulandığı kaydedildi.

ALBAYRAK; “TEDBİRLERİMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARDIK”

SİMİN Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Albayrak, konuyla ilgili gazetemize özel yaptığı açıklamada, “Bir yandan fabrikadaki çalışmalarımız devam ederken diğer taraftan da tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hakkında SİMİN Tekstil ve Çorap Fabrikası’nda her türlü tedbiri aldık, almaya da devam ediyoruz. Fabrika çalışanlarımıza İş Güvenliği Uzmanımız Doktor Korhan Arslan tarafından koronavirüs hakkında geniş kapsamlı bir eğitim semineri verildi, fabrikada uygulanacak tedbirler hakkında bilgiler aktarıldı, bütün personellerimizin gerekli sağlık taramaları yapıldı. Yine SİMİN Tekstil Çorap Fabrikası’nın bütün alanları özel bir firma tarafından dezenfekte edildi. Fabrikamızda koronavirüs salgınına karşı Devletimizin aldığı tedbirlerin yanı sıra şirket olarak ta alınabilecek bütün tedbirleri hassasiyetle alarak, sağlık ve iş güvenliği önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. İlerleyen süreçte de aynı hassasiyetle faaliyetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER: MESUT ERDOĞAN

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ