$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

SIBIÇ’TAN MEYDANDA GÖVDE GÖSTERİSİ 

Millet ittifakının Bulancak aday Necmi Sıbıç, mal varlığını açıklayan tek siyasetçi oldu

SIBIÇ’TAN MEYDANDA GÖVDE GÖSTERİSİ 
  • 13.03.2019
  • 727 kez okundu
Reklam

Millet İttifakının desteklediği CHP’nin Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç, Bulancak Meydanında halka buluşma toplantısı gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantı belediye binası önünde yapılan konuşmalarla sürdü.

CHP’li Necmi Sıbıç, burada mal varlığını da halka açıkladı. Sıbıç,  konuşmasında “benim annemden kalan bir daire ve babamın, kardeşlerimin ortak  500 metrekare arsamız var.  5 yıl sonra yine bu meydanda malvarlığımı yine açıklayacağım. Benim büyük bir mal varlığım yok. Hepsini açıkladım, benim en büyük varlığım, gücüm, her şeyim sizlersiniz. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

CHP’LİLERDEN YOĞUN KATILIMLI DESTEK

Necmi Sıbıç’ı bu önemli günde Giresun Belediye Başkanı ve adayı Kerim Aksu, Piraziz Belediye Başkanı ve adayı Hüseyin Görgülüoğlu, CHP İl Başkanı Fikri Bilge, milletvekili Necati Tığlı,önceki dönem milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Rüştü Kurt, il genel meclisi üyesi Mustafa Yılmaz, önceki dönem milletvekili adayları Reşat Özdemir, Basri Gürsoy da da yalnız  bırakmadı.

BÜLENT BEKTAŞOĞLU DA SIBIÇ İÇİN SAHADA

25.26 dönem CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, meydan toplantısının ardından CHP Bulancak İlçe Başkanlığı binasını ziyaret ederek ilçe başkanı Ahmet Akgün ve partilerle sohbet etti. Bektaşoğlu konuşmasında, Necmi Sıbıç’a destek için geldiğini beliterek, “O inanıyorum ki, Bulancak ve Bulancaklılara yakışan bir başkan olacak. İlçeyi birleştirerek huzur ve güven içinde yöneterek sosyal projelerle adından söz ettirecek. 31 Mart’ın Giresun’da kazananı CHP olacak. İl ve ilçelerimizde müthiş bir heyecan, coşku ve adaylarımıza ilgi var “dedi.
Bülent Bektaşoğlu, adayların programları uygun olduğunda, il başkanlığının organizasyonuyla katılacağını ve çalışmalarıyla destek vereceğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%