$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Sevgi Barınağı Hayvanları Koruma gününde ziyaretçilerini ağırladı

Bulancak Belediyesi Sevgi Barınağı, 4 Ekim Dünya Hayvanları koruma gününde ilçede bulunan kreş, ana okulu ve ilkokul öğrencilerini ağırladı.

Sevgi Barınağı Hayvanları Koruma gününde ziyaretçilerini ağırladı
  • 04.10.2019
  • 442 kez okundu
Reklam

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe; Belediye Başkan Yardımcısı Emrullah Guguk, Giresun Veteriner Hekimler Odası Başkanı Hüseyin Özkaya, Giresun İl Orman Müdürlüğü ve Milli Parklar Müdürlüğü Personelleri ve Bulancak Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Sibel Taş ile Belediye personeli katıldı.

Barınakta bulunan kedi ve köpekleri yakından görerek sevme fırsatı bulan çocuklar mutlu olurken, hayvanların sevinçleri de gözlerine yansıdı. Ziyaret gün boyunca devam ederken, Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Emrullah Guguk, “Türkiye’de örnek gösterilen bir barınağa sahibiz. O yüzden adına Sevgi Barınağı dedik. Burada sahipsiz sokak hayvanları ve doğada çeşitli sebeplerle yaralanan, annesinden ayrı düşen yaban hayvanlarını misafir ediyor, temiz ve sağlıklı bir ortamda tedavi ve bakımlarını sürdürüyoruz. Allah’ın dilsiz kullarına bu imkanı sağlayan, Sayın Belediye Başkanımız Recep Yakar’a çok teşekkür ediyoruz. 4 Ekim Dünya Hayvanları koruma günümüz kutlu olsun” dedi.

Barınağı ziyarete gelen çocuklara İl Orman Müdürlüğü tarafından şapka ve içinde kızılcam tonumu bulunan kalem dağıtıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ