$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Şenlikoğlu’ndan teşkilatlara ayrı önem!

Belediye Başkanı Şenlikoğlu, mahalle delegesinden en üst yöneticisine parti teşkilatlarına ayrı önem veriyor. Başkan Şenlikoğlu Nizamiye ve Fevzi Çakmak Mahallesi, mahalle mensuplarıyla bir araya gelerek istişarede bulundu. Yola çıktıkları ilk gün ifade ettiği gibi Giresun’u ortak akıl ve gönül belediyeciliği anlayışıyla yönettikleri belirten Başkan Şenlikoğlu, vaat ettikleri projeleri bir bir yerine getirebilmek için gecelerini gündüze kattıklarını ifade etti. 

Şenlikoğlu’ndan teşkilatlara ayrı önem!
  • 03.02.2020
  • 281 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Hacımiktat Nizamiye ve Fevzi Çakmak Mahallesi, mahalle teşkilatlarıyla bir araya geldi. Mustafa Kemal Ortaokulu çok amaçlı salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Şenlikoğlu, “Parti teşkilatımızın en önemli görevlerinden birini üstlenen mahalle teşkilatlarımız ile kahvaltı programında bir arada olduk. Fırsat bulduğumuz zamanlarda onlarla birlikte olmak bizi çok mutlu ediyor. Bizleri her zaman bağrına basan, desteklerini esirgemeyen mahalle teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantının sonunda AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Belediye Başkanı Şenlikoğlu’na üzerinde bir tablo hediye etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%