$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Şenlikoğlu’ndan fındık teşekkürü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı’nda AK Partili belediye başkanlarıyla telekonferans yöntemiyle bayramlaştı. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Giresun fındığına verdiği 22 lira 50 kuruş rekor taban fiyattan dolayı teşekkür etti.

Şenlikoğlu’ndan fındık teşekkürü
  • 03.08.2020
  • 541 kez okundu
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı münasebetiyle AK Parti’nin 81 il teşkilatı başkanları ve AK Partili belediye başkanlarıyla telekonferans yoluyla bayramlaştı. AK Partili Belediye Başkanları adına Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hasat dönemi öncesi ve bayram arifesinde açıklanan fındık fiyatlarından dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, “Biz bu bayramda çifte bayram yaşadık. Hem Giresunlular adına hem de Karadenizli fındık üreticileri adına bizlere ayrı bir bayram sevinci yaşattığınız için şahsınıza ve hükümetinize teşekkür ediyoruz. Sizin liderliğiniz ve yapmış olduğunuz çalışmalar bize her zaman örnek teşkil ediyor” dedi.

ERDOĞAN; “BEKLENTİLERE CEVAP VERMİŞ OLDUK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunluların beklentisine göre fiyat açıkladıklarını belirterek, “Fındık fiyatları noktasında gerek geçen yıl, gerek bu yıl rekolteye rağmen yüksek bir fiyatla bunu açıklamış olmamız Giresun halkının beklentisiydi. Bu beklentiye de biz cevabı vermiş olduk” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ