$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Şenlikoğlu’ndan bayram müjdesi

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’ndan, Kurban Bayramı öncesi belediye personellerine bayram müjdesi geldi. Başkan Şenlikoğlu’nun talimatıyla belediye personellerinin maaşları bugün ödenecek.

Şenlikoğlu’ndan bayram müjdesi
  • 09.08.2019
  • 735 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ‘Bu memlekete hizmet etmek boynumun borcu’ diyerek çıktığı yolda, kısa sürede önemli işlere imza attı. Başkan Şenlikoğlu, 31 Mart Seçimleri’nden sonra adeta iflas etmiş halde devraldığı Giresun Belediyesi’ni ilk iş olarak bataktan kurtarıp, kurumsal bir yapıya kavuşturdu. 4 aylık bir görev süresini başarıyla geride bırakan Başkan Şenlikoğlu, bu süreçte bir yandan rutin belediye hizmetlerine devam ederken, diğer taraftan da acil ödenmesi gereken 80 milyonluk borcu ödedi. Başkan Şenlikoğlu döneminde belediye personellerinin ikramiye alacaklarının büyük bir kısmı da ödendi. Yine bu zaman zarfında belediye personelleri maaşlarını her ay tam zamanında aldı.

Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında adeta küllerinden yeniden doğan Giresun Belediyesi’nde, belediye personellerine Kurban Bayramı öncesi büyük bir müjde daha verildi. Başkan Şenlikoğlu’nun talimatıyla Giresun Belediyesi’nde bu aya ait maaş ödemelerinin bugün yapılacağı kaydedildi. 31 Mart Seçimleri’nden önce maaş ödeyemez hale gelen Giresun Belediyesi’nin, 4 ay gibi kısa bir sürede Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında işçilerine erken maaş öder hale gelmesi takdirle karşılandı. Şenlikoğlu’nun bu zamana kadar yaptıkları bundan sonra yapacaklarının teminatı olarak gösteriliyor. Giresun Belediyesi’ni rutin hizmetlerin dışında kurumsal bir yapıya kavuşturan Şenlikoğlu’nun, bundan sonraki süreçte Giresun halkına söz verdiği projeleri tek tek hayata geçirmek için mesai harcayacağı öğrenildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%