$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Şenlikoğlu’na takdir, teşekkür ve tam destek

Sivil Toplum Kuruluşları Tertip Komitesi; “Giresun’da plajlar bölgesi için yapılacak projenin en kısa zamanda tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmasını hep birlikte görmek istiyoruz.”

Şenlikoğlu’na takdir, teşekkür ve tam destek
  • 09.12.2019
  • 711 kez okundu
Reklam

Sivil Toplum Kuruluşları Tertip Komitesi; “Giresun’da her seçim öncesi çeşitli vaatlerle seçilen ama süreç içinde unutulan sözlere alıştığımız belediyecilik hizmetlerinde yeni bir sayfa açıldı. Sadece belediye konusu değil önemli projelerinin de takipçisi olduğunu gördüğümüz ve bir ayağı Ankara’da olan Sayın Şenlikoğlu’na tam destek verdiğimizi, özellikle sahil bandında yapacağı yenilikleri halkımızın büyük bir umutla beklediğini biliyoruz. Yıllardır hiçbir yetkilinin yapmadığı böyle bir çalışmayı vaat ettiği şekli ile sözünü yerine getiren belediye başkanımızı takdir ediyor ve alkışlıyoruz.”

ŞENLİKOĞLU, UMUTLARIN VE BEKLENTİLERİN ARTMASINA VESİLE OLDU

Sivil Toplum Kuruluşları adına; GESOB Başkanı Ali Kara, Mimarlar Odası Başkanı Gökhan Göksu, Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram ve Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Şahin’den oluşan Tertip Komitesi’nden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun, Giresun’un çehresini değiştirecek devasa projelerine tam destek verildi. Açıklamada, “Doğu Karadeniz’in yeşili ile denizinin kucaklaştığı en anlamlı kentlerinden birinde yaşamaktayız. İlimiz gerek bulunduğu coğrafya koşulları, gerek iklimi, gerek tarihi geçmişi ve stratejik konumu ile oldukça iyi koşullara sahip olmasına karşın geçmişte vaat edilen söz ve projelerin yapılmaması; Giresun insanı üzerinde bir güvensizlik ve karamsarlık yaratmıştır. Yeni göreve gelen belediye başkanımızın hükümetimizle, valimizle, üniversitemizle çok uyumlu bir ortamda belediyemizin ve ilimizin önemli projeleri üzerindeki sonuç alan girişimleri; hemşehrilerimizin ileriye dönük umutlarının ve beklentilerinin artmasına vesile olmuştur” denildi.

PROJELER TÜM HEMŞERİLERİMİZİ HEYECANLANDIRMAKTADIR

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi;

“Bu çerçevede Giresun Belediyemizin çevreye duyarlı bir proje üzerinde yoğunlaştığını büyük bir memnuniyetle izliyoruz. Giresun bir sahil şehri olarak deniz kenarında yaklaşık 15 km alana sahip olmasına karşın bugüne kadar Giresunlu’nun yararlanamadığı, çirkin görüntülerden ve çevresel kirliliklerden de kurtulamamış, ilin sosyal yaşamına ve turizmine de hiçbir katkısı olmayan bu güzelim alanlar, ilimize ve insanımıza kazandırılamamıştır. Belediye başkanımızın şehir merkezi sahil bandı projesi üzerinde çalıştığını büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda plajlar bölgesinin yeni çehresi ile ekonomik ve sosyal katkıları yanında genişletilmiş yürüyüş yolları, bisiklet yolları tamamen hijyen hale dönüştürülmüş yeni mekanlar ve hizmet yerleri, iskeleye dönüştürülmüş T’ler, geniş kumsal alanlar, bölgede eşine rastlanmayan ve insanların merak edip görmek istediği projenin çok yakın zamanda bölge insanımızın hizmetine sunulacağı bilgisi tüm hemşerilerimizi heyecanlandırmaktadır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ