$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Şenlikoğlu; Yeni adli yıl hayırlı olsun

Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Barosu tarafından düzenlenen programa katılarak yargı çalışanlarının yeni adli yılı kutladı.

Şenlikoğlu; Yeni adli yıl hayırlı olsun
  • 02.09.2019
  • 355 kez okundu
Reklam

Giresun Hükümet Konağında il protokolünün katıldığı programda açıklama yapan Başkan Şenlikoğlu; ‘’2019-2020 adli yılının ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Yeni başlayan adli yılda da, devletimiz ve milletimizin en büyük güvencelerinden biri olan yargı erkimizin, insanlarımıza adalet, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Demokrasi, insan hakları ve hukuk devleti prensiplerinin temel ilke olarak kabul edildiği ülkemizde, her geçen gün bu değerlere daha fazla sahip çıkılmaktadır. Eski bir yargı mensubu olarak, bu yeni çalışma döneminde, adaletin tecellisi için büyük bir azim ve özveri gösteren hâkim ve savcılarımıza, yüksek yargı organlarının değerli üyelerine, adli ve idari personelimiz ile yargının kurucu unsurları arasında yer alan avukatlarımıza başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

Başkan Şenlikoğlu programın ardından Giresun Barosunda birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşlarını ve personelleri ziyaret ederek, yeni adli yılda başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%