$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

ŞENLİKOĞLU, STK’LARLA KUCAKLAŞIYOR

ŞENLİKOĞLU, STK’LARLA KUCAKLAŞIYOR
  • 03.12.2018
  • 401 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Giresun Ziraat Odasını ziyaret etti. Şenlikoğlu, GESOB ve Ziraat Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Şenlikoğlu, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti.

Şenlikoğlu, Giresun Ziraat Odası ve Esnaf Odalarının çalışmalarından ve Giresun’a yapmış oldukları katkılardan memnun olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu;

“Ziraat odası başkanımız olsun, esnaf odaları başkanımız olsun, tüm sivil toplum örgütlerimizle ortak akılla şehri yönetme noktasında azimle, kararlığımızı her platformda ifade ettik ve gösteriyoruz da. Bizim belediyecilikte olmazsa olmazımızdan biriside katılımcı belediyecilik anlayışıdır. Katılımcı belediyecilik anlayışının temeli de, sivil toplum örgütleri olsun, meslek örgütleri olsun, derneklerimiz olsun, kanaat önderleri ve yerel önderleri ile onlarla birlikte şehrin ortak aklını oluşturup ve şehri o şekilde yönetmek, şehrin yol haritasını ve yön pusulasını o şekilde belirlemek amacıyla biz bu yola çıktık. Şu andaki çalışmalarımızda o boyuttadır. Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalarımızda gerek esnaf odası başkanımız, gerek ziraat odası başkanımızın çok yakın ilgi ve alakalarını gördüm. Desteklerini hep hissettim. Bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. 31 Mart’tan sonra da İnşallah birlik, beraberlik içerisinde Giresun’umuzu mazisine layık istikbale hazırlayacağız.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ