$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

ŞENLİKOĞLU ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

ŞENLİKOĞLU ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
  • 15.06.2019
  • 455 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu dün karne alan öğrencilere iyi tatiller dilerken, bugün ve yarın Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına(YKS) girecek öğrencilere de başarılar diledi.

Başkan Şenlikoğlu yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; ‘’2018-2019 Eğitim Öğretim yılını dün itibari ile noktaladık. Öğrencilerimiz yorucu bir yılın ardından yaz tatilini hak etti. Ülkemizin geleceği bütün öğrencilerimize öncelikle güzel bir yaz tatili diliyorum. 2019-2020 yıllarda bu yıl ki elde ettikleri başarıların üzerine koyarak daha iyi yerlere gelmelerini temenni ediyorum.

Eğitim öğretim yılını noktalamamızın ardından, liseyi bitiren ve mezun konumdaki öğrencilerimize Cumartesi ve Pazar günü yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında(YKS) başarılar diliyorum. Bunca yıllık emek ve çabalarının karşılığını gönüllerinden geçtiği gibi almalarını arzu ediyorum. Her bir bireyimizin ülkemize milletimize faydalı kişiler olarak kendilerini yetiştirmelerini temenni ediyorum. Eğitim öğretim süresi boyunca öğrencilerimizin üzerinde büyük emekleri olan değerli öğretmenlerimiz ve kıymetli velilerimize de bu tatil süresince güzel günler dilerim.’’

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%