$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Şenlikoğlu öğrencilere başarılar diledi

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bugün okulların açılması ve ders zilinin çalması ile birlikte, 19 Eylül İlkokulunda düzenlenen programa katıldı.

Şenlikoğlu öğrencilere başarılar diledi
  • 09.09.2019
  • 454 kez okundu
Reklam

İl protokolünün katıldığı programda duygu ve düşüncelerini dile getiren Başkan Şenlikoğlu; “Şehrimizde yaklaşık 74 bin öğrencimiz ile 6 bin civarında öğretmenimiz, bugün ders zilinin çalmasıyla birlikte eğitim ve öğretim dönemine start verdiler. Bu vesileyle 2019-2020 eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Konuşmasına devam eden Başkan Şenlikoğlu; “Milletimizi ve ülkemizi güvenle geleceğe taşımak, gelişmiş milletler arasında yer almak ancak iyi bir eğitim ile mümkündür. Bu sebeple günümüzde çocuklarımızın öncelikle kültürüne örfüne inancına ve özellikle vatanına bağlı ahlaklı bireyler olarak yetişmesi için ve aynı zamanda çağın şartlarına uyumlu donanımlı, bilgi birikimli kişiler olabilmeleri için, hep birlikte gayret göstermeliyiz” dedi.

Eğitim Öğretim konusunda bizlerde Giresun Belediyesi olarak özverili çalışmalar yapıyoruz diyen Şenlikoğlu; “Yeni Eğitim Öğretim yılına sizlerle birlikte girmekten oldukça mutluyum. Yeni dönemde en kutsal mesleği icra eden değerli öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve onların yetişmesinde her şeyini feda edebilen ailelerimize başarılar diliyorum. Zihniniz açık olsun’’ diye konuştu.

Düzenlenen programın ardından okula yeni başlayan öğrenciler Başkan Şenlikoğlu ile günün anısına dair fotoğraf çektirdiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ