$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Şenlikoğlu Kumyalılılarla kahvaltıda buluştu

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu halkın içerisine karışarak vatandaşların taleplerini dinleyip, sorunlara çözüm buluyor.

Şenlikoğlu Kumyalılılarla kahvaltıda buluştu
  • 03.10.2020
  • 250 kez okundu
Reklam

Hacımiktad Mahallesi (Kumyalı) sakinlerinin kahvaltı davetini geri çevirmeyen Şenlikoğlu, mahalle halkıyla kahvaltıda buluştu.

Tertiplenen kahvaltıya katılan Başkan Şenlikoğlu, sorunları dinleyip yapacakları projeleri anlattı. Giresun’u daha çağdaş bir kent haline getirmek için çalıştıklarını anlatan Şenlikoğlu: ‘’Düzgün, sağlıklı ve güvenli bir kent dokusu yaratmaya çalışıyoruz. Giresun değişecek, dönüşecek. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Hepinizin bildiği gibi şehrimizin her mahallesinde çalışmalarımız devam ediyor. Belediye olarak her işi en ince ayrıntısına kadar düşünerek, danışarak, paylaşarak yapıyoruz. Halkımızla bir araya geliyor, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Biz şehrimize hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri ise kahvaltıya katılımından dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ederek; ’’Başkanımız sürekli olarak halkın içinde. Kendisine ulaşmakta güçlük çekmiyoruz ve sorunlarımızı anlatabiliyoruz’’ dedi.

Kahvaltıdan sonra Başkan Şenlikoğlu, Fatih Caddesi’ni takiben Bulancak Durağı ve çevresinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, vatandaşlarla selamlaştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%