$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Şenlikoğlu: Hepimizin hedefi Giresun

Giresun Belediyesi Meclisi Aralık ayı ikinci toplantısı yapıldı.

Şenlikoğlu: Hepimizin hedefi Giresun
  • 11.12.2019
  • 354 kez okundu
Reklam

Belediye Meclis salonunda Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında yapılan toplantıda İmar Komisyonu, Trafik Komisyonu ve Cadde Sokak İsmi Komisyonu tarafından gündeme dair gelen maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Yapılan toplantı sonra Başkan Şenlikoğlu şimdiden tüm meclis üyelerinin yeni yılını kutladığını söyleyerek şunları belirtti; “2019 yılının sonu meclis toplantısını siz değerli arkadaşlarımız ile yaptık. Bir dönemi bitirmiş olduk. Meclisimize vermiş olduğunuz emekleriniz ve katkılarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. 2020 yılı bizlere, şehrimize ve ülkemize güzellikler getirsin. Yeni yılda da şehrimize güzel hizmetlere imza atacağız. Farklı görüşlerimiz ve düşünce ayrılığımız olsa bile hepimizin hedefi Giresun. Yeni yıl bizim için yeni icraatlar demek olacak. Yapacağımız yeni hizmetler için hepinizin desteğini bekliyor, yeni yılınızı kutluyorum.”

Geçtiğimiz hafta 5 Aralık Mühendisler ve Kadın Hakları Günü olması nedeniyle toplantı sonrası kutlama pastası kesildi. Pasta, mühendisler ve bayan meclis üyeleri tarafından kesildi.

Başkan Şenlikoğlu bu vesileyle tekrardan belediye meclisinde bulunan bayanların kadın hakları gününü ve mühendislerin gününü kutladı.

Belediye Meclisi 2020 yılının ilk meclis toplantısını 7 Ocak Salı günü saat 14.00’da yapılmasına karar verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ