$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN’UN HİZMETKÂRIYIZ

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN’UN HİZMETKÂRIYIZ
  • 15.02.2019
  • 283 kez okundu
Reklam

Giresun şehir içi Dolmuş Durakları, Öğrenci Servisleri ve Taksici esnafı ile düzenlenen organizasyonda bir araya gelen AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Şimdi daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek hep birlikte ilimizin geleceğine katkılar sunacağız. Çok güzel yatırımlar ve projeler hazırladık.  Milletimiz takdir ederse göreve gelir gelmez bu projeleri hayata geçirip, Giresun’umuzu daha ileri bir noktaya taşıyacağız” dedi.

Göreve gelir gelmez yatırımlara hız verileceğini, açıklanan Millet Bahçesi ve Nefes alan Şehir projesi ile Otopark, Ulaşım, Park bahçe, Yeni Pazar alanları, Modern Kongre ve Bilim Merkezleri alanında şehri yeniliklerle buluşturacaklarını ifade eden Başkan Adayı Şenlikoğlu “Şehrimizin geleceği için çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yeni projelerimizle ilimizin geleceğine katkılar sunacağız. Biz hepimiz şehrimizin hizmetkarı olmak için yola çıktık. İnşallah bu güzel şehre en iyi şekilde hizmet sunacak, daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağız” dedi.

Çok badirelere göğüs gererek bugünlere gelindiğini ifade eden Şenlikoğlu, “Zamanında parti kapatmalarla, 17-25 Aralık tezgahıyla 15 Temmuz hain darbe girişimiyle karşılaştık. Çok şükür birlik ve beraberliğimiz, milletimizin feraseti ile hepsini engelledik. Şimdi ekonomik olarak ülkemizin üzerinde oyunlar oynamaya çalışıyorlar. Biz bu oyunları inşallah 31 Mart’ta sandıklarda bozacak, inşallah yeni bir zafer daha elde edeceğiz” dedi.

Giresun için hizmete talip olduklarını söyleyerek sözlerini noktalayan Başkan Adayı Şenlikoğlu, “Bizim tek derdimiz milletimize, memleketimize hizmettir. Milletimizin derdiyle dertlenmek, en iyi hizmetle buluşturabilmek için adayız. Giresun hedeflerimiz, hayallerimiz var, projelerimiz var. İnşallah 1 Nisan itibariyle bu hedefleri hep birlikte faaliyete geçirerek Giresun’un geleceğini garanti altına alacağız” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ