$ DOLAR → Alış: 6,43 / Satış: 6,46
€ EURO → Alış: 7,08 / Satış: 7,11

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN’U BERABER YÖNETECEĞİZ

Bırakın işten işçi çıkartılmasını, maaşını alamayan işçilerin maaşlarıyla birlikte birikmiş ikramiyelerini bile ödeyeceğiz.

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN’U BERABER YÖNETECEĞİZ
  • 28.03.2019
  • 537 kez okundu
Reklam

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlun’dan belediye çalışanlarına bir müjde daha! Şenlikoğlu, Belediye başkanı seçildiğinde “Bırakın işten işçi çıkartılmasını, maaşını alamayan işçilerin maaşlarıyla birlikte birikmiş ikramiyelerini bile  ödeyeceklerini” açıkladı.

31 Mart Pazar günü sandık başına giderek, Giresun’un gelecek 5 yılı oylayacak olan seçmenlere seslenen Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, sandığın demokrasinin en önemli unsuru olduğunu, Giresun’lu seçmenlerin demokratik görevlerini yerine getirmelerini istedi.

Uzun ve yorucu olduğu kadar bir o kadar da zevkli bir seçim maratonun da daha sonuna geldiklerini ifade eden Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi vesilesiyle 7’den 77’ye Giresunlulara kucaklaşarak, hasbihal ettiklerini, dertleriyle dertlendiklerini, şehrin sorun ve sıkıntıları yerinde görerek, birinci ağızdan dinlediklerini kaydetti.

Şenlikoğlu, Giresun’un geleceğine yön verecek olan projeleri paylaşarak halktan destek istediklerini hatırlatarak, “Gönül ve hizmet belediyeciliği sloganıyla çıktığımız bu yolda, hamdolsun Giresun halkının büyük ilgi ve alakasını gördük. Çıktığımız bu yolda vatandaşlarımızın bize göstermiş olduğu sevgi ve teveccühe teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki, Allah’ın izniyle bu sevgi ve destek sandığa da yansıyacaktır. Giresun halkının desteğiyle 1 Nisan sabahı Giresun gönül ve hizmet belediyeciliğiyle buluşacaktır. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından bu görev şahsımıza tevdi edilir edilmez, hiç vakit geçirmeden sahaya inerek dur, durak demeden, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan gece-gündüz çalışarak halkımızla buluşarak kendimizi anlatıp, projelerimizi paylaştık. Artık söz sırası Giresun halkının. Pazar günü sandık başına giderek tercihini yapacak ve geleceğini oylayacak. Gönül ve hizmet belediyeciliği için tüm Giresunluların desteğini bekliyoruz. Bir olacağız, diri olacağız ve Giresun’u hep birlikte yöneteceğiz. Sadece bizim değil, Giresun’un yüzü gülecek. Giresun gelişip, kalkınacak. Giresun hizmetle buluşacak. 2028 vizyonu çerçevesinde açıklamış olduğumuz projelerle Giresun bölgesinde parmakla göstertilen bir il haline gelecek. Yetki sizden, hizmet bizden. Laf değil, icraat yapmaya geliyoruz. Hayal değil, hizmet vaat ediyoruz. Yaparsak biz yaparız, yaparsa, AK Parti yapar. Her şey sizler için, her şey Giresun’umuz için” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ