$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

ŞENLİKOĞLU, GİRESUNLULARLA BULUŞTU

ŞENLİKOĞLU, GİRESUNLULARLA BULUŞTU
  • 10.12.2018
  • 762 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayımız Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Federasyonunu ziyaret etti. Belediye Başkan Adayımız Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İstanbul’da bir araya geldi.

4.Olağan Kongre İle yeniden seçilerek göreve başlayan Mehmet Kuğu ve Yönetim Kurulu üyelerine geniş katılımlı toplantıda hayırlı olsun dileklerinde bulunan Şenlikoğlu burada yaptığı konuşmasında şunları kaydetti;

“Öncelikle yeniden başkanlığa seçilen Başkanımız Mehmet Kuğu ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Tabi İstanbul’da Giresunlu hemşerilerimizin bir araya gelerek başlayan ve Federasyon çatısı altında yapılan, böyle başarılı ve özverili çalışmalar bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Federasyonumuz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Giresun Tanıtım Günlerinde, Giresun ve ilçelerimize özgü yerel ürünler ve lezzetlerimiz tanıtılıyor. İstanbul gibi bir şehirde yapılan bu tanıtım günü; İstanbul’da yaşayan hem hemşerilerimiz için, hem de diğer illerin vatandaşlarınca da Giresun’un her yönüyle tanınmasını ve hemşerilerimizin de bir araya gelip kaynaşmasını sağlıyor. Bu organizasyonu federasyonumuz başarıyla her yıl geleneksel hale getirip gerçekleştiriyor. İlimizin tanıtımı için yapılan çalışmalar son derece hayati önem taşımakta. Biz buna çok önem veriyoruz. Bizim tek konumuz Giresun. Dek derdimiz Giresun. Ve kim memleketimizin için hangi konuda olursa olsun fikir ve proje üretiyorsa sonuna kadar destekçisi olmaya devam edeceğiz. Özverili çalışmalardan ötürü başta federasyonumuza, İstanbul’daki tüm Giresunlu Sivil Toplum Örgütlerimize ve Derneklerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

BATLAMALILAR DERNEĞİ

İstanbul ziyaretleri kapsamında Giresun Batlamalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Harmanşa ve Dernek üyeleri ile de buluşan Şenlikoğlu şunları kaydetti;

“Memleketimizin siz güzel insanları, birliktelik için dernekler, sivil toplum örgütleri altında hizmete devam ediyorsunuz. Sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Allah razı olsun. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde böyle fazla hemşerimizin olması ve aktif olarak STK’larda hizmete devam etmesi çok güzel ve önemli. Burada böyle bir birliktelik, gurbet anlamını azda olsa hafifletiyor. Bizde Giresun’da sizler için hizmet etmek istiyoruz. Tabi Giresun göç veren bir ilimiz ve özellikle yaz aylarında gurbetçilerimizin İlimize gelmesi ile beraber birçok alanda ciddi hazırlıklar olması gerekiyor. Sizleri doğduğunuz topraklara geldiğinizde mutlu etmek ise bizlerin asli görevi. Ancak maalesef şehrimizde trafik gibi, ulaşım gibi, altyapı gibi ve sosyal Belediyecilik anlamında problemler yaşanıyor. Bunlardan en başta bizler olduğu gibi, sizlerde ziyadesiyle etkileniyorsunuz. İnşallah nasip olur ve göreve geldiğimizde, sizlerle hep birlikte yapacak çok işimiz ve gerçekleştireceğimiz birçok proje mevcut. İnsanımız için, hemşerilerimiz için, sizler için yaşanabilirbir, huzurlu, modern ve sosyal bir kent ortaya çıkarmak için gece gündüz gayret edeceğiz.” Dedi.

Giresun Federasyonu ve Batlamalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkan Adayımız Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti. İstanbul’daki Giresunlu hemşerilerimizle bulaşarak hatıra fotoğrafları da çektiren Belediye Başkan Adayımız Şenlikoğlu’nun programları sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ