$ DOLAR → Alış: 5,71 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,30

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN DESTAN YAZACAK

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Beka için milli karar, cumhur için istikrar düsturuyla yürüyoruz” dedi.

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN DESTAN YAZACAK
  • 18.03.2019
  • 507 kez okundu
Reklam

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Beka için milli karar, cumhur için istikrar düsturuyla yürüyoruz. Uzun yıllar boyunca AK Parti’mizin güneşini kapatmaya çalıştılar. Kapatma davaları, 17-24 Aralık olayları ve 15 Temmuz hain darbe kalkışması ile güneşimizi kapatmaya çalıştılar ama kaybettiler. Biz projelerimiz ile ilimizde ve ülkemizde ismimizin anılmasını istiyoruz. Milletimizin hayır duasından başka, çocuklarımızın geleceğini düşünmekten başka hiç bir derdimiz yok. Ülkemizde son zamanlarda planlanan bir takım algı oyunları ile yine bizi yenebileceklerini sanıyorlar. Onlara en iyi cevabı Cumhur İttifakı’nın gücüyle vereceğiz. 31 Mart’ta Giresun’da yeni bir destan yazacağız” dedi.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ

Şenlikoğlu, “Önümüzde 2 hafta var, kapı kapı dolaşacağız. AK Parti hükümeti Giresun’a bu zamana kadar her istediğini vermiştir. Giresun’da AK Parti’ye aldığı hizmetler karşılığında desteğini hiçbir zaman esirgememiştir. Şimdi Cumhur İttifakı ile Giresun’a daha fazla hizmet vermek ve Giresun’dan daha fazla oy almak hedefindeyiz. Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP’nin toplam oy oranından daha fazlasını almak istiyoruz. Son düzlüğe geldik. Şimdiye kadar her kapıyı çalmışızdır, herkese seçimlerin önemini anlatmışızdır ancak bir kez daha kapı kapı dolaşıp, 31 Mart’ın önemini anlatacağız. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde sandıktan çıkması için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Durmak yok yola devam” dedi.

KUR’AN-I KERİM OKUYARAK DUA ETTİ…

Kurduğu gönüllü alaylarla kurtuluş savaşında mücadele eden Osman Ağa ve Milli Mücadele Kahramanlarına vefa örneği. Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, Osman Ağa ve şehitlerin ruhuna Kur’an-ı Kerim okuyarak, dua etti. Şenlikoğlu bu anlamlı ziyaretiyle bir kez daha Giresunluların gönlünde taht kurdu.

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümünde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Şenlikoğlu beraberindeki AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal ve belediye meclisi üyesi adaylarıyla birlikte Osman Ağa’nın mezarı ile şehitler anıtını ziyaret ederek ruhlarına vatan uğruna canını veren Aziz şehitlerimizin ruhu için dua ederek Kuranı Kerim okudu.  Kuran’ı Kerim tilavetinin ardından Şenlikoğlu “18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 104. yıl dönümünde vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ