$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN 5 YIL DAHA KAYBEDEMEZ

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, hız kesmeden  vatandaşlarla kucaklaşmaya  devam ediyor.

ŞENLİKOĞLU: GİRESUN 5 YIL DAHA KAYBEDEMEZ
  • 27.03.2019
  • 600 kez okundu
Reklam

Gittiği her yerde halkın yoğun sevgi seliyle karşılanan Şenlikoğlu, “31 Mart şehrimizin ve halkımızın geleceği için çok önemli” dedi

“Birlikte kazanacağız” diyen Şenlikoğlu, “31 Mart’ta kazanan Giresun olacak, kazanan halkımız olacak dedi . Bu şehrin  kaybedecek bir 5 yılı   değil, kaybedecek 1 günü dahi kalmadı diyen Şenlikoğlu  çünkü ilimiz belediyecilikte son 10 yılını kaybetti. Artık bundan sonra yapmamız gereken kaybedilen zamanı telafi etmektir. Bunun da tek yolu Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde işbaşına gelmesidir. Biz bu şehrin kaybettiği yıllarını telafi etmek, bu şehrin geleceğini yeniden inşa etmek için gönüllü olduk. Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk, projelerimizi hazırladık. Çünkü biz bu şehri çok seviyoruz. Doğup büyüdüğümüz, sokaklarında yürüdüğümüz, havasını teneffüs ettiğimiz şehrimize olan vefa borcumuzu ödemek istiyoruz. Biz bu şehirde sadece bir kişinin ya da sadece birilerinin değil, herkesin yüzünün gülmesini istiyoruz.

Giresun’umuzun ayağındaki prangalardan kurtulup, ilimizin yeniden şahlanışına öncülük etmek, belediyecilik anlamında özlemle beklenen hizmetleri ve yatırımları hayata geçirmek istiyoruz. Halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda bütün vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Halkımızın 31 Mart’ta kişilerin değil, Giresun’umuzun ve kendi geleceklerine oy vereceğine yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ