$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

ŞENLİKOĞLU: GELECEĞİMİZİN TEMİNATISINIZ

Şenlikoğlu; “Gençlik bizim geleceğimiz… Onlarla geçen zaman bize her daim büyük bir mutluluk, umut ve huzur veriyor. Gençliğe güveniyoruz” dedi.

ŞENLİKOĞLU: GELECEĞİMİZİN TEMİNATISINIZ
  • 15.03.2019
  • 565 kez okundu
Reklam

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmaları kapsamında çok anlamlı bir buluşmaya imza attı. Şenlikoğlu, Giresun’da eğitim gören üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerin dertlerini, sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Şenlikoğlu, gençlerle yerel, ulusal ve küresel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, öğrencilere yönelik bundan sonraki süreçte hayata geçirecekleri projelerini anlattı.

Gençlere olan güvenlerinin tam olduğunun altını çizen Cumhur İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Sizler ilimizin ve ülkemizin geleceğisiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz, sizlere çok fazla güveniyoruz. Sizlerin ilimizin ve ülkemizin yönetiminde çok daha fazla söz sahibi olmanızı istiyoruz. Çünkü geleceğe yön verecek olan sizlersiniz. Bu zamana kadar her zaman gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olduk. Bundan sonrada her zaman sizlerin yanındayız ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%