$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

ŞENLİKOĞLU, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

ŞENLİKOĞLU, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
  • 26.12.2018
  • 616 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’u karış karış gezip halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Gittiği yerlerde vatandaşların kendilerini umutla beklediğini gördüklerini ifade eden Şenlikoğlu, bu durumun şevk ve heyecan verdiğini söyledi.

Yaptığı ziyaretler sonrası vatandaşlardan edindiği bilgi ve istekler doğrultusunda değerlendirmelerde bulunan Şenlikoğlu “İmar karmaşası, trafik çilesi, otopark sorunu, şehirleşme, planlama, kaynakların hesapsız kullanılması, ekonomik problemler, alternatif proje eksikliği gibi aşılması gereken birçok temel problemler var. Bu bekleyen ve çözüme kavuşturulması gereken sorunlar Ancak AK Parti Belediyeciliği ile çözüme kavuşturmak mümkün hale gelmiştir” dedi.

“Giresun’da sorunları çözüme kavuşturacak adres bellidir” diyen Şenlikoğlu, “Biz tüm bu sorunlara çözüm üretmek için elimizi taşın altına koyduk. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Giresun’u içerisinde bulunduğu bu sorunlar yumağından kurtarıp, halkımıza hak ettiği hizmetleri sunabilmek için gönüllü olduk. Biz hayali değil gerçek vaatlerle halkımıza hizmet için bu yola çıktık. Bu şehrin sokaklarında, caddelerinde yaşayan bir fert olarak, ilimizin sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Halkımızdan gördüğümüz ilgi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor, motivasyonumuzu ve sorumluluğumuzu artırıyor. Vatandaşlarımızın bizlere olan desteğinin, partimize ve bizlere olan inancıyla, güveniyle alakalı olduğunu biliyoruz. Çünkü biz 16 yıldır aralıksız halka hizmetin ve belediyeciliğin dersini veriyoruz. Çünkü biz hiçbir zaman umut dağıtan, uçuk hayallerle halkı kandıranlardan olmadık, olmayacağız. Bizim halkımıza hizmet anlamında bu zamana kadar yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%