$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Şenlikoğlu: Basın mensuplarını taktir ediyoruz

Şenlikoğlu: Basın mensuplarını taktir ediyoruz
  • 10.01.2020
  • 250 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak gazetecilerin bu anlamlı gününü kutladı.

1961 tarihinden bu yana basın çalışanlarına, ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı Kanun’un yürürlüğe girdiğini anımsatan Şenlikoğlu bu özel günü hep birlikte kutladıklarını söyleyerek şöyle devam etti:

“Stres altında zamana karşı görevlerini yapan gazeteci arkadaşlarımız zor şartlarda mesleklerini icra ediyorlar. Tarafsızlık, doğru haber yazma ve özel hayata saygıya ödün vermeden çalışan, düzenli bir mesaisi olmayan basın mensuplarımız halka en sağlıklı haberi aktarabilmek için büyük bir çaba göstermekte ve bu anlamda kamusal bir görevi ifa etmektedirler. Bu sorumlulukların bilinciyle kamuoyunu aydınlatmak adına her türlü olumsuzluğa ve güçlüğe rağmen büyük bir özveri ile toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren basın mensuplarımızı her zaman taktir ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Giresunumuz’da görev yapan basın-yayın kuruluşlarının tüm mensuplarının ülkemizde “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%