$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

ŞENLİKOĞLU: AK PARTİ BİR VEFA PARTİSİDİR

AK Parti’den ahde vefa. AK Parti’nin kuruluşundan buyana partiye emek vermiş olan eski yönetici ve partililer ahde vefa yemeğinde buluştu. Yemekte partinin değişik kademelerinde görev almış eski yöneticilere teşekkür plaketi ve belge verildi.

ŞENLİKOĞLU: AK PARTİ BİR VEFA PARTİSİDİR
  • 18.01.2019
  • 445 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geçmişten bugüne AK Parti Teşkilatlarında görev alan üyelere ve teşkilat mensuplarına verilen ‘Vefa Yemeği’ne katıldı. Yemek programında görev alan önceki dönem kademe başkanlarına, en yaşlı üyelere ve katılımcılara plaket ve teşekkür belgesi sunuldu. İl Başkanı Kenan Tatlı, Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’nun da katıldığı yemekte birlik ve berberlik mesajları verildi. Yoğun katılımın olduğu vefa yemeğinde konuşan Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu; “AK Parti birliğin, beraberliğin, vefanın partisidir. Kardeşliğimiz, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. AK kadroların en önemli özelliği birbirlerine vefalı olmalarıdır. Giresun’da bu uyumu ve vefayı görüyoruz. Bu uyum bize inşallah 2019 yerel seçimlerinde, il belediye başkanlığı ile birlikte diğer ilçelerin ve beldelerin başkanlıklarını getirecek. Biz vefa yemekleri yapıyoruz. Çünkü bizde sevgi var, birbirine karşı saygı var. İşte AK Parti’nin farkı bu” dedi.

Güç birliği ile 31 Mart Mart’tan zaferle çıkacaklarını ifaden Şenlikoğlu, “Kurulduğu 14 Ağustos 2001’den bu yana AK Parti teşkilatlarında görev almış milletvekillerimize, il, ilçe, belde başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, sandık müşahitlerimize ve tüm gönüldaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemizin ve ilimizin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği, için seve seve fedakârlık yapan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu güç birliği ile 31 Mart’ta seçim zaferlerimize bir yenisini daha ekleyerek, yolumuza emin adamlarla hizmet ve gönül belediyeciliği ile devam edeceğiz”  diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ