$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

ŞENLİKOĞLU: 31 MART DİRİLİŞ GÜNÜ OLACAK

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart 2019 tarihinin Giresun yeniden bir diriliş günü olacağını kaydetti. Şenlikoğlu, 31 Mart’ta Giresun’da gönül belediyeciliğinin işbaşına geleceğini belirterek, “Önce Millet, Önce Giresun” dedi.

ŞENLİKOĞLU: 31 MART DİRİLİŞ GÜNÜ OLACAK
  • 28.11.2018
  • 764 kez okundu
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Giresun Belediye Başkan adayı gösterilen Avukat Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmalarına sivil toplum kuruluşları ve basın kuruluşlarından start verdi.

Giresun’da bir gönül belediyeciliği kurmak, Giresun’u ak belediyecilikle buluşturmak ve Giresun’u şenlendirmek için yola çıktıklarını vurgulayan Şenlikoğlu, şu anda işçisinin, memurunun maaşını ödeyemez hale gelen Giresun Belediyesi’ni yeniden ayağa kaldıracaklarını ifade etti. 31 Mart 2019 tarihinin Giresun yeniden bir diriliş günü olacağını belirten Şenlikoğlu, “inşallah 31 Mart akşamı birlik ve beraberlik içesinde kazanan Giresun ve AK Parti olacak” dedi. “Tevazu, samimiyet, gayret ile 10 yıllık hasret bitecek, Giresun seninle şenlenecek” sloganıyla startı verdiklerini altını çizen Şenlikoğlu, Giresun’u ak belediyecilikle buluşturmak zorunda olduklarını kaydederek, “Yaparsa AK Parti yapar” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%