$ DOLAR → Alış: 5,67 / Satış: 5,70
€ EURO → Alış: 6,35 / Satış: 6,37

ŞENLİKOĞLU 2. PROJESİNİ BAŞLATIYOR

ŞENLİKOĞLU 2. PROJESİNİ BAŞLATIYOR
  • 08.02.2019
  • 402 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun için ikinci dev projesini bugün açıklayacak. Şenlikoğlu, saat 12.00 da parti il binasında düzenleyeceği basın toplantında ikinci dev projesini tanıtacak. Şenlikoğlu’nun ikinci projesinin de büyük yankı oluşturması bekleniyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, artık projelerle konuşuyor. Geçen hafta Giresun’un sosyo-kültürel hayatını değiştirecek olan ‘Giresun Millet Bahçesi’ projesini paylaşan Şenlikoğlu, hayal değil, gerçekçi, ayakları yere asan ve yapılabilir projelerle Giresun halkının karşına çıktıklarını ifade etti. Öte yandan Şenlikoğlu seçim çalışmaları kapsamında toplumun her kesimiyle buluşmaya devam ediyor. Şenlikoğlu, Giresun Sürücü Kursları sahipleri ile bir araya geldi.

Giresun’u her yönüyle bir marka şehri yapmak için yola çıktıklarının altını çizen Şenlikoğlu, “Sosyal ve kültürel belediyeciliğin en güzel örneklerini şehrimizle buluşturacağız.

İnşallah bundan sonraki projelerimizle marka şehir olabilmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Başarılı olmak için vizyon 2028 sloganımızdan bunun için bahsediyorum. Önce tatbik edeceğiz, sonra takip ederek başarıyı yakalayacağız. Niteliği ön planda tutarak, İnşallah Giresun’u her yönüyle marka şehir yapacak çalışmalara imza atacağız. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ