$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Şehitler Espiye’de anıldı

Şehitler Espiye’de anıldı
  • 09.08.2019
  • 1.110 kez okundu
Reklam

Espiye Genç İşadamları Derneğinin Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin himayesinde düzenlediği “Şehit ve Gazilere Saygı Gecesi” gerçekleştirildi.

Espiye İmam Hatip Lisesi salonunda Şehit Aileleri ve Gazilerimizin ailelerinin de katıldığı gecede, hemşerimiz TBMM İdare Amiri ve aynı zamanda İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, Üçtepeler Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Espiye İmam Hatip Lisesinin efsanevi Müdürü Hikmet İlhami Temel’in hazırladığı ve sunduğu gece İstiklal Marşımız ve Kuranı Kerimin okunması ile başladı. Zaman zaman duygu yüklü anların yaşandığı gecede konuşmaların ardından şiir ve görsel gösterilerin yanı sıra ses sanatçıları tarafından ilahi ve şehitlik türkülerinin yanı sıra ağıtlar okundu. Gecenin sonunda şehit ailelerine protokol tarafından çiçek takdim edilirken gecenin anısına fotoğraf çektirildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%