$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Şehit Kefal için Tirebolu’da panel

Şehit Kefal için Tirebolu’da panel
  • 17.07.2019
  • 525 kez okundu
Reklam

15 Temmuz Demokrasi Şehidi İsmail Kefal için, Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Tirebolu İletişim Fakültesi’nde panel düzenlendi…

15 Temmuz 2016’da İstanbul’da gerçekleşen hain kalkışmada şehit olan Tirebolulu İsmail Kefal için, İletişim Fakültesi’nde panel düzenlendi. 16 Temmuz Salı günü Tirebolu İletişim Fakültesi Prof. Dr. Taner Karahasanoğlu Konferans Salonunda yapılan panele yoğun katılım olurken; panelde 15 Temmuz şehidimizin hayat hikayesi de video eşliğinde gösterildi.

15 Temmuz Demokrasi ce Milli Birlik Günü kapsamında Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen panele; Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Burhan Takır ve ilçedeki tüm daire amirleriyle, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların katıldı. Panelde şehit Kefal’in yakınları da hazır bulundu. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün öneminin anlatıldığı panele; Giresun Başsavcısı Abdürrahim Alan, Prof. Dr. Ramazan Çağlayan, Dr. Öğretim Üyesi Adnan Küçük ve Avukat Hüseyin Kaya panelist olarak katıldılar.

Öte yandan, Tirebolu’da 15 Temmuz akşamı ilçedeki camilerde 15 Temmuz Şehitleri ve İsmail Kefal anısına İlçe Müftülüğünce mevlüt okutuldu. Bu arada, Türkiye Gençlik Vakfı Görele İlçe Temsilciliği yaz okulu öğrencileri, 15 Temmuz Pazartesi günü İsmail Kefal’in Karademir Köyündeki mezarını ziyaret ederek, şehidin ruhuna dua okudular.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%