$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

ŞEHİT AİLESİNE ŞEHADET BELGESİ VERİLDİ

ŞEHİT AİLESİNE ŞEHADET BELGESİ VERİLDİ
  • 30.05.2019
  • 469 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Espiyeli Şehit Piyade Sözleşmeli Er Murat Şahin’in Ailesine Şehadet Belgesini ve Beratını verdi.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’ın okuduğu Kuranı Kerim ve duanın ardından Vali Sarıfakıoğulları, şehadet belgesini ve beratını aileye teslim etti.

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 21 Nisan 2019 ’da Hakkari’nin Çukurca ilçesi Kavuşak Seriberi Üst Bölgesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Espiyeli Piyade Sözleşmeli Er Murat Şahin’in ailesine şehadet belgesini ve beratını takdim etti.

Giresun Valisi Sarıfakıoğulları, Espiye Kaymakamı Dede Musa Baştürk, Giresun İl Jandarma Alay Komutanı, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ile birlikte Şehit Murat Şahin’in Espiye Yeniköy Köyünde yaşayan ailesini ziyaret ederek baba Alahattin ve anne Ayşe Şahin ile bir süre sohbet ettiler. Şehidin anne ve babasına başsağlığı dileklerini ileten Vali Sarıfakıoğulları aileye şehadet belgesini ve beratını verdi. Baba Alahattin Şahin, “İnşallah bu son şehidimiz olur. İnşallah bir daha şehit haberi gelmez. Vatanımız, milletimiz sağ olsun” dedi.

HABER: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%