$ DOLAR → Alış: 7,66 / Satış: 7,69
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Şehir girişi için düğmeye basıldı

Bulancak Durağı ve Şehir Girişi Projesi için ilk kazma dün vuruldu. Bölgede yapılan çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Şenlikoğlu, “Sözünü verdiğimiz projelerimize başladık, şimdiden şehrimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Bulancak Durağı ve Şehir Girişi Projesi kapsamında yapılan çalışmaları incelerken vatandaşlardan çok yoğun ilgi ve destek gördü.

Şehir girişi için düğmeye basıldı
  • 28.01.2020
  • 737 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun en önemli projeleri arasında yer alan ve proje bedeli yaklaşık 5 milyon TL olan Bulancak Durağı Projesi için çalışmalar dün başladı. İlk olarak projenin uygulanacağı Tabaklar Geçidi Sokak’ta yer alan baraka tipi evler gerekli tedbirlerin alınmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırıldı. Ardından Balıkçı Pazarı’nın bir kanadı kaldırılacak ve Bulancak Durağı’nda bulunan parkın düzenlenmesine geçilecek. Daha sonra yol yapım çalışmalarıyla devam edecek projenin hayata geçmesiyle birlikte araç geçiş yolu 12 metre daha genişleyecek ve 55 araç aynı anda sahil yoluna çıkış yapabilecek. Balıkçı Pazarı da son haliyle daha modern ve görsellik açısından çok daha güzel bir hal alacak.

ŞENLİKOĞLU; “BİSMİLLAH DEDİK VE PROJELERİMİZE BAŞLADIK”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dün Bulancak Durağı’ndaki çalışmaları bizzat yerinde takip etti. Şenlikoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “2020 yılı hizmet yılı” sloganı ile başlattığı ilk projelerine başladıklarını belirterek, “Bismillah dedik ve söz verdiğimiz projelerimize başladık. Projeleri ile örnek gösterilen bir şehir haline gelmek istiyoruz. Bütün gayemiz güzel ve modern bir şehir oluşturmak. Gelecek nesillerimize daha güzel bir şehir bırakmak. Bu şehir hepimizin… Gecemiz gündüzümüz güzel şehrimize hizmetle geçecek. Her yönüyle gelişim ve değişim devam edecek” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ