$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Seherde eller semaya açıldı

Espiye İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen “Sabah Namazı Buluşmaları” başladı. İlçe Müftülüğünce iki yıldır düzenli olarak yapılan “Sabah Namazı Buluşması’nın birincisi merkez Camii’nde gerçekleştirildi.

Seherde eller semaya açıldı
  • 10.12.2019
  • 555 kez okundu
Reklam

Merkez Camii’nde gerçekleşen program, Cami İmam Hatibi Necati Yaşar’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti, sabah namazı ve tesbihatın ardından İlçe Müftüsü Yavuz Koçak “Allah ve Peygamber Sevgisinin önemi” konusunda sohbet etti.

İki yıldır her cumartesi gerçekleşen sabah Namazı buluşmaları ile her Cuma akşamı gerçekleşen “Ailece Camideyiz” programlarının devam edeceğini belirten İlçe Müftüsü yavuz Koçak, “Sabah Namazı Buluşmaları ile ilçemizde namaz ve kulluk bilinci oluşturmayı amaçlıyoruz. Cami merkezli bir hayatın inşası maddi ve manevi yükselişimize katkı sağlayacak, sabahın bereketli vaktini namaz, dua ve zikirle değerlendiren müminler, mutlu ve müreffeh bir toplumun oluşmasını sağlayacaktır.” dedi.

Müftü Koçak, programı hazırlayan din görevlileri Necati Yaşar, Ahmet Akyüz, Ali Kamil Öztürk’e ve sabah namazına katılan cemaate teşekkür etti. Programın ardından cemaate kahvaltı ikram edildi.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ