$ DOLAR → Alış: 5,67 / Satış: 5,70
€ EURO → Alış: 6,35 / Satış: 6,37

SANAYİSPOR BAŞARI İÇİN KENETLENDİ

SANAYİSPOR BAŞARI İÇİN KENETLENDİ
  • 18.10.2018
  • 905 kez okundu
Reklam

Amatör 1. Küme’de mücadele veren Sanayispor’da, yönetim kurulu erkek takımından sonra kadın takımı ile bir araya geldi.

Gerçekleşen dayanışma ve kaynaşma yemeğine Sanayispor Onursal Başkanı Muammer Usta, Kulüp Başkanı Fuat Köse, İdareciler Süleyman Anaforoğlu, Azmi Güneysu, Mürsel Ada, Erdinç Uzun, Şakir Usta ve eşi Selma Usta, ASKF Başkanı Sinan Işık da katıldı.

Giresun’da sadece 1 kadın futbol takımının olduğuna dikkatleri çeken Sanayispor Kulüp Başkanı Fuat Köse, “Herkesin tarafsız olması gerekiyor. Çünkü İkinci bir şık yok. Disiplinli, özverili bir şekilde ilimize hizmet vermenizi bekliyorum. Yeni bir sezona merhaba diyeceğiz. Hepimize hayırlı olsun“ dedi.

USTA; “SANAYİ BİR MARKADIR”

Onursal Başkan Muammer Usta, Giresunspor ile eş değer bir takım olduklarını belirterek, “Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Öncelikle onlara hoş geldiniz diyorum. Bir yola çıktık. Amatör sporun çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Başarılı olmanızı canı gönülden istiyorum. Her türlü övgü ve takdiri hak ediyorsunuz. Size sevgiyle bağlı olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Fuat Başkan başta olmak üzere tüm yöneticilere çok teşekkür ediyorum. Çorbada kimin tuzu varsa ne mutlu onlara. Bugün burada söz veriyorum 1 deplasmana sizinle geleceğim. Sanayi bir markadır. Bunu sakın unutmayın” dedi.

Usta’dan sonra söz alan, Şafakspor’un unutulmaz isimlerinden Süleyman Anaforoğlu, “Çalışma, çabalama sizden, destek bizden. Sonuna kadar kızlarımızın yanındayız” diye konuştu.

Binlerce lisanslı sporcunun olduğunu kaydeden Azmi Güneysu da, “Sizlerin yeri ayrı… Çünkü seçilmiş sporcularsınız. Bunun farkında olmalısınız. Spor Fakülteleri seçiminde diğer adaylara göre avantajlısınız. Sanayispor çatısı altında olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum “ dedi.

Sanayispor’un emektarlarından Mürsel Ada, “1986 yılından bu yana kulübün içinde yer aldım. Amatörün ne denli zor şartlarda yürüdüğünün farkındayım. Kulübe sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum. Sizlere güveniyoruz. Bu yıl önemli derece bekliyoruz“ şeklinde konuştu.

Sanayispor’un eski oyuncularından Erdinç Uzun, kulübün gönlünde ayrı bir yeri olduğunu, futbol oynamanın çok farklı duygular oluşturduğunu söylerken, yeni sezonda kızlara başarılar diledi.

Eşi ile birlikte etkinliğe katılan Şakir Usta, “Verdiğimiz değeri göstermek adına çok sevgili eşimi yanıma aldım. Bu sezon sizlerle ilgilenecek “ dedi.

IŞIK; “ASKF OLARAK SİZİNLEYİZ”

Geçtiğimiz haftalarda yapılan seçimlerde ASKF Başkanlığına seçilen Sinan Işık, yaptığı konuşmada, “Bu birlikteliği görmek güzel. Geleceğe kendinizi iyi hazırlayın. Sporun dışında eğitiminize önem verin. ASKF olarak her zaman sizinleyiz“ dedi.

YAKAŞRIŞIK; “SANAYİSPOR BÜYÜK FEDAKARLIK YAPTI”

Giresun amatörün duayeni Gazeteci Ali Yakarışık da, “Burada olan kardeşlerimin çoğu toprak sahalardan geldi. Çamur deryasında futbol oynadı. Futbolu bundan dolayı sizleri çok seviyorlar. Güzel bir oluşum sağlandı. Giresunspor düşündü ama cesaret edemedi. Sanayispor Yönetimi ise büyük fedakarlık yaptı. Bundan dolayı takdiri sonuna kadar hak ediyorlar “ diye konuştu.

BAŞARILI OLACAKLARINA SÖZ VERDİLER

Takımın Teknik Adamı Mustafa Bayraktar, Kaptan Duygu ve oyunculardan Tülay’da duygularını dile getiren isimler olurken yeni sezonda başarı sözü verdiler.

Gecede Sanayispor’un yeni formaları görücüye çıktı. ASKF Başkanı Sinan Işık, isminin yazıldığı formayı Onursal Başkan Muammer Usta’ya, Kulüp Başkanı Fuat Köse, büyük emekleri olan maddi, manevi desteğini esirgemeyen iş adamı Süleyman Anaforoğlu’na, Azmi Güneysu ise Erdinç Uzun’a takdim ettiler.

Dayanışma ve kaynaşma gecesi toplu fotoğrafın çekilmesinin ardından son buldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ