$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

SAMİ ŞİMŞEK GÜVEN TAZELEDİ

SAMİ ŞİMŞEK GÜVEN TAZELEDİ
  • 08.11.2018
  • 881 kez okundu
Reklam

Giresun DİYANET-SEN Şubesinin 6.Olağan Genel Kurulu 03 Kasım 2018 tarihinde yapılmış olup, genel kurulda yapılan seçimde delegelerin kullandığı toplam 127 geçerli oyun 113’ünü alan mevcut Şube Başkanı Sami ŞİMŞEK’in başkanlığındaki yönetim kurulu listesi seçimi kazanarak güven tazelemiş oldu. İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Şube Yönetimi yeni dönem görevine fiilen başladı.

Şube Yönetim Kurulu Şube Başkanı: Sami ŞİMŞEK, Şube Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili): Necati ORAL, Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilattan sorumlu): Namık BAY, Başkan Yardımcısı (Mali İşler): Engin ÖZTÜRK, Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim): Muhittin ARSLAN, Şube Başkan Yardımcısı (Toplu Sözleşme ve Mevzuat): Şenel ERZURUM ile Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler): Mustafa ARSLAN’dan oluşmaktadır.

Şube Başkanı Sami ŞİMŞEK yaptığı açıklamada: “Diyanet-Sen Şube Yönetimi olarak 4 yıldır ilimizde özelde üyelerimize, kurumumuza karşı olan sorumluluğumuzla, genelde ülkemize ve milletimize karşı olan hassasiyetimizle, evrensel olarakta tüm dünya mazlumlarına karşı olan duyarlılığımızla sendikal faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 6.Olağan Genel Kurulumuzda delegelerimizin verdiği büyük destekle aynı şekilde hız kesmeden Şube Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımızla, teşkilatımızın uç beyleri İlçe Teşkilatlarımızla sendikal faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Milli ve manevi değerlerimizin hassasiyetiyle değerler sendikacılığında ilimizde yapacağımız çalışmalarla öncü rol olacağımızı ifade eder, 6.Olağan Genel Kurulda bizlerden desteklerini esirgemeyen teşkilatımız mensuplarına şükranlarımızı sunarız.” İfadelerinde bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ