$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Şahin: Çaba harcamaya devam ediyoruz

Yeni sezona dört koldan hazırlandıklarını ifade eden Yeşil Beyazlılar’ın Yurtdışı Sorumlusu Savaş Şahin, “Taraftarlarımız sabırlı olsunlar. Transfer haberlerini peş peşe duyacaklar. İyi bir Giresunspor için mesai harcamaya devam ediyoruz” dedi

Şahin: Çaba harcamaya devam ediyoruz
  • 15.08.2020
  • 239 kez okundu
Reklam

Giresunspor’un Yurtdışı Sorumlu Yöneticisi Savaş Şahin, Hakan Karaahmet başkanlığında yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Başta Başkan Karaahmet olmak üzere tüm yönetim kurulu’nda yer alan isimlerin dört koldan hem mali hem de sportif konularda çeşitli projeler üzerinde çalıştığını belirten Şahin, “Burada söz konusu Giresunspor. Giresunspor olunca herkeste akan kan bir defa durur. Giresunspor’umuz için hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Kulübün yeniden eski şatafatlı günlerine dönmesi için çok çalışmamız gerekiyor. Bu yolda herkesin desteğine ihtiyacımız olduğu aşikar. Giresunspor bu şehrin en önemli markası ve en kıymetlisi. Giresunspor demek Giresun demek. Herkes işin bir ucundan tuttu ve hem kaynak hem de başka konularda çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Teknik Direktör Hakan Keleş’in transfer raporu doğrultusunda transfer görüşmelerinin devam ettiğini ifade eden Şahin, “Başkanımızın da daha önceden açıkladığı gibi kulübün mali yapısını da düşünerek transfer yapacağız. Bizim hedefimiz de planımız da belli. Bu doğrultuda çalışmalar sürüyor. Taraftarlarımız sabırlı olsunlar. Transfer haberlerini peş peşe duyacaklar. İyi bir Giresunspor için mesai harcamaya devam ediyoruz.” Diye konuştu.

Şahin, yurtdışındaki Giresunlularla alakalı da bazı projeler üreteceklerini ve Giresunspor’un adını yurtdışında da sıklıkla duyuracaklarını sözlerine ekledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%