$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Saha çalışmaları son sürat devam ediyor

Yaklaşan kış mevsimi ile birlikte havaların elverişli geçtiği şu günlerde Giresun Belediyesi de çalışmalarına hız verdi.

Saha çalışmaları son sürat devam ediyor
  • 01.10.2019
  • 344 kez okundu
Reklam

Birçok mahalle ve sokakta çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kale Mahallesi Şehitler Caddesi’nde doğalgaz geçişinin ardından tahrip olan yollarda üstyapı çalışmalarına başladı.

Çalışmalar bir yandan devam ederken parke yapımı ve çevre düzenlemesi ile birlikte bu bölgede yol tekrar trafiğe açılacak.

Belirli program dâhilinde çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, Teyyaredüzü Mahallesi Yeşim Sokak ve Batlama Caddesi’nde sıcak asfalt dökümüne başladı.

Geçtiğimiz günlerde Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerinin altyapı çalışmalarının bitirmesinin ardından, diğer birimler tarafından yine aynı bölgede iki farklı noktada üst yapı çalışması başlatıldı.

Şehir geneline yaz mevsimi boyunca birçok yeni imar yolu kazandıran Fen İşleri Müdürlüğü, Seldeğirmeni Mahallesi Yasemin Sokak ile Yükselen Sokağı birbirine bağlayan noktada, ulaşımın kısa mesafeden gerçekleşmesi için çalışma başlattı. Çalışmaların ardından yeni imar yolu asfalt ve çevre düzenlemeleri en kısa zamanda yapılacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ