$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Sağlık personellerine iletişim eğitimi

Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, personelleri yeni 350 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin taşınma öncesi “Sağlık Hizmetlerinde İletişim” eğitimine alındı.

Sağlık personellerine iletişim eğitimi
  • 07.10.2020
  • 205 kez okundu
Reklam

Giresun Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğretim üyesi Nurullah Çalış ve Dr. Öğretim üyesi Emel Bahadır Yılmaz tarafından, Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi personellerine, hasta ile çalışan arasında daha etkili bir sağlanması için “Sağlık Hizmetlerinde İletişim” eğitimi veriliyor. Giresun Üniversitesi şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda pandemi kurallarına uygun verilen eğitim hastane eğitim birimi sorumlusu Dr. Ayşegül Torun Göktaş, uzman hemşire Emine Apaydın, Işıl İbas ve Ayşe Gemicioğlu koordinatörlüğünde yürütülüyor.

Hastane Başhekimi Doç. Dr. Atilla Çıtlak, her alanda olduğu gibi sağlık hizmetlerinde de iletişim son derece önemli olduğuna vurgu yaparak, “Çalışanlarımızın hastalarımız ile etkin bir iletişim kurması hem hastalarımızın hem de çalışanlarımızın memnuniyeti için son derece önemlidir. Bu kapsamda bu eğitimler çalışanlarımıza katkı sağlayacaktır. Tüm çalışanlarımızın düzgün ve etkin bir iletişim kurması için ve onların iletişim becerilerini daha da arttırmak için sürekli eğitim faaliyetlerine devam edeceğiz. Bizleri bu konuda her zaman destekleyen, bu eğitim için de her türlü desteği sağlayan sayın Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a teşekkür ederiz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%