$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Saadet Partisi ilçe teşkilatlarını yeniliyor

Saadet Partisi’nde ilçe kongreleri başladı. Çanakçı ilçe kongresi yapıldı. Tek listeyle yapılan kongrede Mustafa Karaman ilçe başkanlığına seçildi.

Saadet Partisi ilçe teşkilatlarını yeniliyor
  • 04.01.2020
  • 534 kez okundu
Reklam

Saadet Partili Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım, kongrede yaptığı konuşmada, son 6 yılda ilçede çok şeylerin değiştiğini söyleyerek, “Çanakçı ilçemizde 6 yıldır sosyal ve kültürel anlamda çok büyük değişiklikler olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Çanakçıya hizmet etmek bizim için bir onurdur. Çanakçı ilçemizde çok büyük işler yapmadık ama herkese değer verdik. Herkesi kucakladık ve sevdik. Biz elimizden geldiğince imkânlarımız nispetinde Çanakçıya hizmet etmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da bütün imkânsızlıklara rağmen ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum ve İlçe Başkanımız Mustafa Karaman’a başarılar diliyorum” dedi.

İl Başkanı Abdülkadir Bektaş ise konuşmasında, Çanakçı İlçesinde belediye başkanlığını kazandıktan sonra ayrıca kongre yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Belediye Başkanı Tuncay Kasım’a ayrıca teşekkür eden Abdülkadir Bektaş, “Saadet Partisi olarak belediye başkanımızın yanındayız ve her zaman için ona destek vermeye hazırız. Aslında AKP hükümeti muhalif belediyelerin ödeneğini kısarak onları cezalandırdığını ve ders verdiğini düşünmektedir. Bu yanlış ve sakat bir düşünce anlayışıdır. Çünkü sen aslında bunu yaparak aziz milletim dediğin insanları cezalandırıyorsun. Kimsenin kimseyi cezalandırmaya hakkı ve yetkisi yoktur. İnsanlar seçim yaparken veya yetki verirken benden değilse ‘onu ez, yaşatma’ diyerek seçmiyorlar, herkese her kesime eşit şekilde ‘hizmet et’ diyerek seçim yapıyorlar. Şimdi hükümet bu tür davranışlar içine girerek aslında kendi altını oymakta ve kendini bitirmektedir” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ