$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

Rektörlerden istişare

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Artvin Çoruh Üniversitesinde gerçekleşen Doğu Karadeniz Bölgesi Rektörleri toplantısına katıldı.

Rektörlerden istişare
  • 19.11.2019
  • 362 kez okundu
Reklam

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu katıldı.

Toplantı öncesinde Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta ile de bir araya gelen bölge Rektörleri, daha sonra Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin makamında bir araya geldiler. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bulunan üniversiteler arasında bilim, akademi ve eğitim alanlarında atılacak müşterek adımların görüşüldüğü toplantıda, Üniversite-Kent-Bölge işbirliği ile bölge üniversitelerinin ortak sorunları için yapılacak çalışmalar hakkında da fikir alış-verişinde bulunuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%