$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

REKTÖR COŞKUN MHP’DE

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, MHP İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dedi.

REKTÖR COŞKUN MHP’DE
  • 16.01.2019
  • 461 kez okundu
Reklam

MHP’nin, köklü geçmişiyle Türk siyasetinde önemli bir yere sahip olduğunu ve her zaman ülke çıkarlarını gözeten bir anlayışla hareket ettiğini dile getiren Coşkun, özellikle son yıllarda yaşanan olumsuzlukların ancak, güçlü siyasi bir iradeyle aşılabileceğini söyledi.

Giresun Üniversitesi olarak şehre katkı sağlamak istediklerini, bunun için farklı projelerde yer aldıklarını dile getiren Coşkun, büyüyen bir üniversite olarak şartların izin verdiği ölçüde bu çalışmalara devam edeceklerini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Rektör Coşkun ve beraberindekilere iyi dileklerinden ötürü teşekkür etti. MHP olarak her zaman ülkenin temel değerlerine saygıyı esas aldıklarını ve bunu siyasetin üzerinde tuttuklarını ifade eden Konal, yakın zamanda yapılacak yerel seçimlerde de yine bu bakış açısıyla hareket edeceklerini ifade etti.

Üniversitenin Giresun için büyük bir değer olduğunu, üniversite olmadan şehrin büyük bir gelişime kaydetmesinin mümkün olamayacağını söyleyen Konal, MHP olarak Giresun Üniversitesinin her zaman yanında olduklarını ve kendilerine ihtiyaç duyulacak her türlü projede destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ