$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

PTT 178. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

Kısa adı PTT olan Posta ve Telgraf Teşkilatı kuruluşunun 178. Yıldönümü kutluyor. PTT Başmüdürü Osman Tekin, Vali Harun Sarıfakıoğulları’nı ziyaret ederek, özel hazırlanmış olan posta bulu hediye etti.

PTT 178. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR
  • 23.10.2018
  • 815 kez okundu
Reklam

Vali Sarıfakıoğulları’na kurum ve çalışmaları hakkında bilgi sunan Başmüdür Tekin, 1840 yılından bu yana kesintisiz şekilde halkımızın hizmetinde bulunan PTT’nin, 178’inci kuruluş yıldönümünü kutladıklarını belirtti. Müşteri memnuniyeti ile hareket eden Posta ve Telgraf Teşkilatının, vatandaşların refah ve mutluluğunu arttırarak, ülke ekonomisine katkı sağladığını belirten Başmüdür Tekin, PTT’nin, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık, sigortacılık alanlarında verdiği hizmetleri hep daha iyiyi hedefleyerek yürüttüğünü söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sarıfakıoğulları, PTT’nin 178’inci kuruluş yıldönümünü kutladı. Posta ve haberleşme alanında uzun yıllar önemli işlevler üstlenen PTT’nin, günümüzde yenilikçi bakış açısıyla kaliteli iş ve işlemleriyle hem ulusal hem de uluslararası alanda takdir gördüğünü belirten Vali Sarıfakıoğulları, Baş Müdürü Tekin’e çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ