$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

‘PROJELERİMİZİN ARKASINDA CUMHURBAŞKANI VAR’

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Karedeniz Düşünce Kuruluşu’nu ziyaret etti. Şenlikoğlu burada verdiği bilgide açıkladığı ve açıklayacağı projelerin arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğunu söyledi.

‘PROJELERİMİZİN ARKASINDA CUMHURBAŞKANI VAR’
  • 25.02.2019
  • 649 kez okundu
Reklam

Giresun’da Cumhur İttifakı’nın adayı Aytekin Şenlikoğlu’nun ziyaretinden son derece mutlu olduklarını ifade eden Karadeniz Düşünce Kuruluşu Başkanı Erol Ayar “Cumhur İttifakı Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, bizim düşünce kuruluşu üyemizdi. İçimizden böyle bir ismin Cumhur İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten memnun olduğunu belirten Şenlikoğlu ise “Burada olmaktan mutluyum. Düşünce kuruluşları düşünce üreten, yol ve yöntem belirten, görüş ve yeni hedefler çizen toplumların yapı taşlarından biridir” diye konuştu.

Giresun’da uygulamaya koyacakları projeler hakkında kuruluş üyelerine bilgi de veren Şenlikoğlu, projelerin maliyet hesaplarının yapıldığını, projelerin arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da şahsen bulunduğunu ifade etti. Ziyaret anısına Şenlikoğlu’na “Diriliş Ertuğrul Kalpağı” hediye dildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar olmaz dedi ki:

    reis, imralı canisi ile görüşmeler başlamış…. gidip gelenin haddi hesabı yok diyorlar… haaaa… bu bardağı taşırdı….artık…. bir seçim dersini hak ettin…bu seçimde sana oy yok…

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%