$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

PROF. DR. VASIF HASANOĞLU’NDAN PİYANO ZİYAFETİ

Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen, Prof. Dr. Vasıf Hasanoğlu ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden piyanistlerin katıldığı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

PROF. DR. VASIF HASANOĞLU’NDAN PİYANO ZİYAFETİ
  • 11.04.2019
  • 324 kez okundu
Reklam

Üniversitede uzun yıllardır görev yapan Devlet Konservatuvarı akademisyenlerinden Prof. Dr. Vasıf Hasanoğlu ve öğrencilerinin sahne aldığı gecede, Ludwig Van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Frédéric Chopin ve Franz Peter Schubert gibi dünyaca tanınmış müzisyenlerin eserleri icra edildi.

Dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen yarışmalarda önemli ödüller kazanan, yurt dışında ve yurt içinde bir çok kişiye piyanoyu sevdiren Hasanoğlu’nun öğrencilerinden; Uludağ Üniversitesinden Doç. Dr. Şirin Akbulut, Trakya Üniversitesinden Dr. Öğr. Üye. Akın Araboğlu ve Öğr. Gör. Gökçe Güven ile yapımcı ve müzik direktörü Mustafa Nuri Haybat’ın da katılımlarıyla gerçekleşen müzik dinletisi büyük beğeni topladı.

Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve eşi Meryem Coşkun ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Çelik, Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Ramazan Sever, Üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı konser sonunda Rektörümüz, Sayın Hasanoğlu ile diğer piyanistlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ