$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

PİRAZİZ’DE ÖĞRENCİLER HAMSİ İLE COŞTU

Piraziz Belediyesinin katkılarıyla Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Hamsi Şöleni düzenlendi.

PİRAZİZ’DE ÖĞRENCİLER HAMSİ İLE COŞTU
  • 05.01.2019
  • 608 kez okundu
Reklam

Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde düzenlenen Hamsi Şöleni’ne, Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Piraziz Kaymakamı Akın Oruç, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Sarı, İlçe siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Geçtiğimiz yıl yeterince hamsi olmadığı için düzenlenemeyen Hamsi Şöleni’nde, bu yıl  mangallara dizilen yaklaşık 1,5 ton hamsi kısa sürede tüketildi. Şölende ızgarada pişirilen hamsileri tüketen öğrenciler daha sonra türküler eşliğinde horon ve diğer yöresel oyunları oynadı.

“BU TÜR SOSYAL ETKİNLİKLERİ SIK SIK YAPACAĞIZ”

Başkan Görgülüoğlu, “Kıymetli öğrencilerimiz ilçemizde gerçekleşen yoğun çalışmalar nedeniyleyle sizlere pek fazla sosyal etkinlikler yapamadık. Ancak bundan sonra ki süreçte böyle güzel etkinlikler ile sık sık beraber olacağız. Sizler Ailelerinizin bize emanetisiniz, burada bir sıkıntınız veya ihtiyacınız olursa biz her zaman sizlerin yanında olacağız hepinize afiyet olsun” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ