$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Personel planlaması hız kazandı!

Bu yılın ikinci yarısında açılması planlanan 350 yataklı Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatında sona gelinirken, hastanenin tıbbi cihaz ve personel konusunda planlanmalar hız kazandı.

Personel planlaması hız kazandı!
  • 31.01.2020
  • 636 kez okundu
Reklam

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ihtiyaç ve personel planlamasına ilişkin rapor Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’na sunuldu.

Giresun 350 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile mevcut Giresun Prof Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’nin personel planlaması Sağlık Bakanlığı’nda yapılan toplantıda istişarede edildi. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nun makamında gerçekleştirilen toplantıya Vali Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Sağlık İl Müdürü Ahmet Bal ve Sağlık İl Müdür Yardımcıları katıldı. Toplantıda, yeni açılacak olan hastane ile birlikte, mevcut hastanenin personel planlaması konuları değerlendirildi. Yapılan personel planlamasıyla Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmete açıldıktan sonra devlet hastanesi olarak sağlık hizmeti sunmaya devam edecek olan mevcut Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’nde personel açısından bir sorun yaşanmaması hedefleniyor. Öte yandan 350 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin açılması için geçici kabulünün, tıbbi cihaz alımı ve personel atamalarının yapılması bekleniliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%