$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Personel eğitimleri devam ediyor

Personel eğitimleri devam ediyor
  • 09.07.2019
  • 472 kez okundu
Reklam

Giresun Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından personeller arasında iletişimin elektronik ortamda daha hızlı yapılması adına eğitim verildi.

Beyaz masa ile birlikte müdürlüklerin daha etkin ve hızlı iletişim kurabilmeleri adına verilen eğitimde yeni programların nasıl etkin kullanılacağı personellere anlatıldı.

Vatandaşların dilekçe ve ya sözlü olarak taleplerini değerlendiren Beyaz Masa personelleri, müdürlüklere isteklerin daha hızlı yapılması adına elektronik sistemden talepleri iletip konunun takibini yapabilecek.

Personeller kullanacakları yeni program ile birlikte ulaşmak istedikleri müdürlüklere ulaşıp taleplerini iletecek. Talebin iletilmesinin ardından sistem üzerinde yeşil ve kırmızı ikonlarla birlikte isteğin hangi aşamada olduğunu da görebilecekler.

YEREL YÖNETİMLERDE ÇOCUK HAKLARI EĞİTİMİ

İsveç Başkonsolosluğu desteği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi işbirliği ile Giresun Belediyesi çalışanlarının çocuk hakları konusunda bilgi ve farkındalığını artırarak belediyede çocuk hakları temelli yaklaşımın ve politikanın benimsenmesine katkı sunmak amacıyla Çocuk Hakları Eğitimi verildi.

Verilen eğitimde; Çocukluk Algısı: “Çocuk Kim?” Hak temelli yaklaşım Çocuk Katılımı nedir? Çocuk Katılımı Politikası gibi konularda eğitim verildi

Eğitim sonunda Giresun Belediyesi Çocuk Hakları Politikası ve Yaklaşımı için Planlaması yapıldı ve katılımcılara Katılım Belgeleri verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ