$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Pazar sokak kaldırımla tanışıyor

Giresun Belediyesi, şehrin modernizasyonu ve yaşam kalitesini artırma hedefi doğrultusunda yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Pazar sokak kaldırımla tanışıyor
  • 07.07.2020
  • 603 kez okundu
Reklam

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce, şehrin dört bir yanında yol bakım-onarım ve yenileme çalışmaları devam ederken, bir yandan da kaldırım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda Aksu Mahallesi Abacıbükü mevkiinden yeni hastane yönüne (Pazar Sokak) ilk kez kaldırım çalışması yapılıyor. Yaklaşık 600 metre uzunluğundaki çalışmasının yüzde 50’lik bölümünün tamamlandığı bildirildi.

Yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Aksu Mahallesinin her geçen gün geliştiğini ve Pazar Sokakta ilk kez yapılan kaldırım çalışmasıyla birlikte kalite ve konfor kazandırılacağını belirtilerek: “ Ekiplerimizce bir yandan asfalt, bakım ve onarım çalışmaları ile yeni yol ve yol genişletme çalışmaları sürdürülürken, bir yandan da kaldırım-tretuvar yenileme ve bakım-onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yapılan planlama kapsamında cadde ve sokaklarımızdaki kaldırımlarda da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Çalışmalarımızla şehrimizin yaşam kalitesini yükseltmek istiyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%