$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,08 / Satış: 9,11

Öztürk’ten muhalefet belediyelere ziyaret

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, iline, ilçesine ve beldesine hizmet eden tüm belediyelerin ve belediye başkanlarının yanında olduklarını kaydetti.

Öztürk’ten muhalefet belediyelere ziyaret
  • 03.12.2019
  • 429 kez okundu
Reklam

Milletvekilli Öztürk, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde muhalefet partilerinden seçilen belediye başkanlarını ziyaret etti. Yoğun bir bütçe maratonun ardından Giresun’a gelen TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Öztürk, CHP’li Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ve Saadet Partili Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım’ı makamlarında ziyaret ederek, istişarede bulundu.

Eynesil Belediye Başkanı Karadeniz, Tirebolu Belediye Başkanı Takır ve Çanakçı Belediye Başkanı Kasım’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Öztürk, “TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Türkiye Cumhuriyeti 2020 Yılı Bütçe görüşmelerinin tamamlanmasının ardından bulduğumuz ilk arada bu başkanlarımıza hayırlı olsun demek amacıyla ziyarette bulunuyoruz. Giresun’un her yeri bizim hizmet alanımızın içindedir. Hangi partili olursa olsun tüm belediyeler bizim için Giresun’a hizmet makamlarıdır. Milletvekilleri olarak tüm Belediyelerimizin ve Başkanlarımızın hizmet açısından yanlarındayız, destekçisiyiz. Ne dertleri varsa ne sıkıntıları varsa Ankara’da takipçisiyiz. Belediyelerimizin ve Giresun’un daima hizmetçisiyiz, destekçisiyiz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%